052-2764662 Call 052-2764662
אודות המשרד

לקוחות מוגבלים, לביטול חשבונות מוגבלים צלצלו לעו"ד צפריר טל

טיפול משפטי מהיר ומקצועי לביטול חשבונות מוגבלים צו מניעה מיידי נגד הגבלת חשבון, ביטול הגבלה ומחיקת סטטוס לקוח מוגבל מ-BDI. חייגו: 077-7050021

פעמים רבות אנו נתקלים בבנקים שמגבילים לקוחות בקלות ובמהירות - בלי לחשוב פעמים. חשבונות מוגבלים הם כמעט מכת מדינה, אשר הנפגעים העיקריים ממנה הם הלקוחות המוגבלים אשר אינם יכולים לבצע פעולות יום יומיום כגון: לשלם חשבונות, מסים, שכר דירה, בתי ספר וגני ילדים.

החוק מאפשר לבעלי חשבונות מוגבלים לערער לבית המשפט כנגד הפיכת החשבון למוגבל. למשרדנו הצלחות רבות בהגשת ערעורים לביטול חשבונות מוגבלים. בית המשפט מורה לבנקים לבטל את ההכרזה על חשבון מוגבל ולקוח מוגבל. ויתרה מזו, ניהול נכון של התיק, יאפשר לכם לקבל מבית המשפט – בתוך זמן קצר מרגע ההגבלה – צו זמני נגד ההגבלה, לעיתים תוך 24 שעות בלבד.

הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו לאתר טעויות, שגיאות ופגמים בהתנהלות הבנק, ולהוכיח בבית המשפט שההגבלה היא פרי התנהלות קלוקלת של הבנק ולא שלך הלקוח. כך אנו מסייעים ללקוחות מוגבלים ולבעלי חשבונות מוגבלים רבים לחזור לחיים תקינים.

למשרדנו רקורד מוכח של עשרות תיקים בהם סייענו ללקוחות מוגבלים ולבעלי חשבונות מוגבלים. הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו לאתר את הליקויים בהתנהלות הבנק ולפעול בצורה מתוחכמת המגדילה מאוד את סיכויי ההצלחה בתיק.

 

מדוע כל-כך חשוב לפנות לבית המשפט ולבטל - בהקדם האפשרי - את הגבלת החשבון?

המדינה וגורמים פרטיים המתנהלים על פי חוק מנהלים מרשם של לקוחות מוגבלים וחשבונות מוגבלים, אשר המידע בדבר ההגבלה נשמר בהם עד 3 שנים לאחר תום ההגבלה. הדבר מקשה מאוד בקבלת אשראי, הלוואה או משכנתא, מקשה בפתיחת חשבון בנק חדש ובקבלת כרטיסי אשראי בנקאיים וחוץ בנקאיים. בפועל בנקים מסרבים (לפעמים בתואנות שווא להעניק שירותים ללקוחות מוגבלים גם לאחר תום שנת ההגבלה. 

 

פעמים רבות, אנו נתקלים בלקוחות הגונים ומסודרים שנקלעו שלא באשמתם לחשבונות מוגבלים. במקום לבטל את החשבון המוגבל, הם מרכינים את ראשם ומנסים לצלוח, בזהירות, את שנת ההגבלה, ולראות בה סנקציה זמנית ואולי אפילו מוצדקת. זוהי שגיאה שעלולה להיות פטאלית. הגבלת חשבון מקשה מאוד על ניהול החיים, והיא, לעיתים קרובות, תחילתו של מדרון חלקלק שעלול להביא להסתבכות כלכלית. ההסתבכות הכלכלית הזו, מושכת אחריה, כמערבולת, את חשבונות הבנק האחרים של אותו לקוח, אשר מתחילים לצבור צ'קים חוזרים - והדרך מכאן לקטסטרופה כלכלית אישית ומשפחתית הינה מהירה ביותר.

מי יכול לערער על הגבלת חשבונו

גם אם חזרו בחשבונכם עשרה צ'קים או למעלה מזה, אין פירושו של דבר שהחלטת הבנק להגביל את חשבונכם הייתה מוצדקת ונעשתה כדין. עורך הדין שלכם אמור לבדוק היטב כל צ'ק וצ'ק, ואת נסיבות החזרתו. אם הבנק פעל שלא כחוק ו/או בניגוד לסיכום מפורש ביניכם ניתן לערער על החזרת הצ'ק. אם ערערתם על מספיק צ'קים, כך שמניין הצ'קים החוזרים בחשבונכם ירד אל מתחת ל-10 – מזל טוב – ההגבלה על חשבונכם תבוטל.

אם אפנה לעורך-דין, בתוך כמה זמן תבוטל ההגבלה?

התשובה: כמעט מייד!

אפשר לתבוע ולקבל צו זמני – אשר ייכנס לתוקפו באופן מיידי – ואשר יבטל את ההגבלה על החשבון – כל עד מתנהל הערעור. במשך כל הזמן הזה, אתם ממשיכים להיות לקוחות רגילים בבנק שהגביל אתכם, אם כי לא תוכלו לפתוח חשבונות בבנקים אחרים. אם הערעור שהגשתם יתקבל, ביטול ההגבלה יישאר בתוקפו – זכיתם. אם הערעור יידחה, לא יוותרו לכם על הזמן שבו היה הצו בתוקף, ותדרשו להשלים שנת הגבלה מלאה, דהיינו להחזיר את הימים.

השאירו פנייתכם ונחזור אליכם בהקדם